Syntezator Yamaha PSR-SX600
Wideo 23Zdjęcia 8 |
Yamaha PSR-SX600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha PSR-SX600
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha Yamaha PSR-SX600 Black PSR-SX600 | 3 169 zł |
Yamaha PSR SX600 Klawiatura z układem cyfrowym SPSRSX600 | 3 866 zł |
Yamaha Psr-Sx600 Keyboard Yamaha Spsrsx600 | 3 699 zł |
Yamaha Yamaha PSR-SX600 Deluxe SET Black PSR-SX600-DELUXE-SET | 3 385 zł |
Yamaha Yamaha PSR-SX600 SET Black PSR-SX600-SET | 3 322 zł |
Yamaha PSR SX600 Digital Arranger Keyboard pakietage SPSRSX600UK-CBOM | 4 181 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →