Syntezator Yamaha PSR-A5000
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Yamaha PSR-A5000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha PSR-A5000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha Yamaha PSR-A5000 Black PSR-A5000 | 8 269 zł |
Yamaha PSR A5000 Oriental Portable Keyboard SPSRA5000 | 9 608 zł |
Yamaha PSR A5000 Oriental Portable Keyboard pakietage SPSRA5000UK-DF032 | 9 857 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →