Syntezator Yamaha PSS-F30
Wideo 20Zdjęcia 5 |
Yamaha PSS-F30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha PSS-F30
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Keyboard YAMAHA PSS-F30 Czarny | 313 zł |
Keyboard YAMAHA PSS-F30 Czarny | 307 zł |
Yamaha Klawiatura przenośna PSS F30 SPSSF30 | 300 zł |
Yamaha Yamaha PSS-F30 Czarny Black PSS-F30 | 282 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →