Ładowarka Xiaomi 65W GaN 1A1C (BHR5515GL)
Zdjęcia 10 |
Xiaomi 65W GaN 1A1C |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi 65W GaN 1A1C
Wszystkie ceny 7 →Ładowarka sieciowa XIAOMI Mi AD652GEU 65W Biały | 138 zł |
Ładowarka sieciowa XIAOMI Mi AD652GEU 65W Biały | 138 zł |
XIAOMI Xiaomi 65W GaN Charger Type A + Type C | Ładowarka | AD652GEU | 139 zł |
Ładowarka sieciowa XIAOMI Mi AD652GEU 65W Biały | 138 zł |
Ładowarka Xiaomi 1x USB-A 1x USB-C (BHR5515GL) | 139 zł |
Ładowarka Xiaomi Mi GaN 65W Charger 1A1C EU | 129 zł |
Xiaomi Bhr5515gl 65w Charger Biały | 111 zł |
Korzyści z GaN
Ładowarka ścienna Xiaomi, wykonana z azotku galu (GaN), oferuje wysokie prędkości ładowania (moc do 65 W) przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Xiaomi 65W GaN 1A1C o wymiarach 82x32x31 mm ma niemal takie same wymiary jak standardowe adaptery do smartfonów, dzięki czemu jest wygodny w codziennym użytkowaniu i przenoszeniu.
W zestawie dwa porty i kabel
Zastosowanie tranzystorów GaN umożliwiło zapewnienie na obudowie dwóch złączy: USB A i USB C, co umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Port typu C zapewnia maksymalną moc 65 W, wystarczającą do ładowania laptopów, w tym MacBooka Pro i Mi Notebook, podczas gdy USB A oferuje do 18 W. Przy jednoczesnym wykorzystaniu obu portów łączna moc wynosi 60 W przy rozkładzie 45 + 15 W.
W zestawie znajduje się wysokiej jakości kabel USB C obsługujący wysoki prąd do 5A, co gwarantuje utrzymanie pojemności ładowania.
Tym samym Xiaomi 65W GaN 1A1C jest skutecznym i ekonomicznym rozwiązaniem do ładowania laptopów i urządzeń mobilnych.