Płyta grzewcza Whirlpool WLB 3360 NE czarny
Zdjęcia 8 |
Whirlpool WLB 3360 NE czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WLB 3360 NE czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Płyta indukcyjna WLB3360NE HZWHRYI3360NE00 | 1 899 zł |
WHIRLPOOL WL B3360 NE 869991571980 | 1 649 zł |
Whirlpool Płyta indukcyjna WLB3360NE 123592 | 1 899 zł |
Whirlpool, Płyta indukcyjna WL B3360 NE | 2 013 zł |
Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WL B3360 NE | 1 535 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →