Dysk twardy WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 TB
Wideo 1Zdjęcia 8 |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 TB |
|
Niezawodny futerał. Narzędzia do tworzenia kopii zapasowych. System ochrony danych WD Security.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 TB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Elements Portable U3 - Zewn?trzny dysk - 5TB - Czarny | 549 zł |
WD Elements Portable 5TB czarny HD-EX-WD-0042 | 549 zł |
Dysk WD Elements Portable 5TB HDD Czarny | 539 zł |
WD Elements Portable 5TB USB 3.0 Czarny | 539 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK
Ceny na WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 TB | od 232 zł | 30 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK 1.5 TB | od 372 zł | 4 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 TB | od 319 zł | 25 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 TB | od 549 zł | 2 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 TB | od 477 zł | 20 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 TB | od 539 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →