Dysk twardy WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 TB 0F30144 (0F30144)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 TB 0F30144 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 TB 0F30144
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HGST Ultrastar He12 SATA 512e ISE HUH721212ALE600 - 12TB - Dysk twardy - 0 | 1 415 zł |
Western Digital 12TB ULTRASTAR DC HC520 ISE 3.5" SATA - 0F30144 0F30144 | 1 428 zł |
Dysk serwerowy WD Ultrastar DC HC520 12TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (0F30144 | 1 400 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HC520 (He12) 3.5'' HDD 12TB 7200R | 1 396 zł |
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC520 (He12) HUH721212ALE6 | 1 377 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600
Ceny na WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL5204 12 TB 0F29532 | od 1 466 zł | 2 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 TB 0F29562 | od 1 614 zł | 1 oferta | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 TB 0F30144 | od 1 277 zł | 22 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 TB 0F30146 | od 1 390 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →