SSD WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0020BNC-WRSN 2 TB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
WD WDBBYV0020BNC-WRSN |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0020BNC-WRSN 2 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Dysk wewnętrzny SSD WD SN850P 2TB NVMe do konsol PS5 WDBBYV0020BNC-WRSN | 1 099 zł |
WD Black SN850P SSD for PS5 - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 1 196 zł |
Dysk WD Black SN850P 2TB SSD (z radiatorem) | 1 099 zł |
Dysk WD Black SN850P 2TB SSD (z radiatorem) 210059 | 1 099 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0020BNC-WRSN
Ceny na WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0020BNC-WRSN |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0010BNC-WRSN 1 TB | od 508 zł | 10 oferty | ||
WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0020BNC-WRSN 2 TB | od 1 072 zł | 12 oferty | ||
WD Black SN850P for PS5 WDBBYV0040BNC-WRSN 4 TB | od 1 636 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →