Śpiwór Vaude Sioux 100
Zdjęcia 7 |
Vaude Sioux 100 lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Sioux 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vaude Sioux 100 Ii Sleeping Bag Zielony Regular / Left Zipper | 317 zł |
Vaude Sioux 100 Ii Sleeping Bag Zielony Regular / Right Zipper | 317 zł |
Vaude Sioux 100 Ii Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 317 zł |
Vaude Sioux 100 Ii Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 317 zł |
Umieszczenie pioruna:
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Vaude Sioux 100
Ceny na Vaude Sioux 100 |
---|---|---|---|---|
Vaude Sioux 100 | od 317 zł | 4 oferty | ||
Vaude Sioux 400 | od 335 zł | 8 oferty | ||
Vaude Sioux 1000 | od 473 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →