Bateria wodociągowa Valvex Delta 2450080
Valvex Delta 2450080 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Delta 2450080
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Valvex Delta stojąca chrom (2450080) | 296 zł |
Bateria kuchenna DELTA stojąca jednootworowa z obrotową wylewką chrom | 287 zł |
Bateria kuchenna Delta stojąca jednootworowa z obrotową wylewką chrom | 572 zł |
Valvex Delta Bateria kuchenna, chrom 2450080 - odbiór osobisty: Kraków, Wa | 264 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →