Bateria wodociągowa Valvex Delta 2450060
Zdjęcia 3 |
Valvex Delta 2450060 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Delta 2450060
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Valvex Delta stojąca chrom (2450060) | 504 zł |
Bateria kuchenna Delta stojaca jednootworowa wysoka chrom | 1 000 zł |
Valvex Delta Bateria kuchenna, chrom 2450060 - odbiór osobisty: Kraków, Wa | 343 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →