Bateria wodociągowa Valvex Loft 2454940
Valvex Loft 2454940 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Loft 2454940
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VALVEX -LOFT GOLD -Armatura prysznicowa Bateria ścienna - Bateria łazienko | 323 zł |
Valvex Bateria prysznicowa natynkowa Valvex Loft chrom połysk 2454940 | 349 zł |
Bateria prysznicowa Valvex Loft złoty (2455820) | 493 zł |
Loft Bateria Natryskowa Ścienna ( Bez Akcesoriów ) Valvex 2454940 | 335 zł |
Valvex Loft Gold Bateria prysznicowa natynkowa złota 2455820 - odbiór osob | 481 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →