Bateria wodociągowa Valvex Angelo 2453030
Valvex Angelo 2453030 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Angelo 2453030
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Valvex Angelo stojąca chrom (2453030) | 470 zł |
Bateria kuchenna ANGELO stojąca jednootworowa z dźwignią z boku chrom | 470 zł |
Bateria Valvex Angelo chrom - 2453030 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, | 407 zł |
Bateria kuchenna Valvex Angelo stojąca chrom (2453030) | 469 zł |
Bateria kuchenna Angelo stojąca jednootworowa z dźwignią z boku chrom | 930 zł |
Valvex Angelo Bateria kuchenna, chrom 2453030 - odbiór osobisty: Kraków, W | 419 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →