Bateria wodociągowa Valvex Loft 2454910 (2454911)
Valvex Loft 2454910 |
|
Sztuka modelu loftu. 2454910 jest wyposażony w wlot wody G 3/8" i Loft art. 2454911 - G 1/2".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Loft 2454910
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valvex Bateria Umywalkowa Valvex Loft | 299 zł |
Bateria umywalkowa Valvex Loft stojąca chrom (2454910) | 297 zł |
Bateria umywalkowa VALVEX LOFT stojąca jednootworowa z korkiem spustowym c | 344 zł |
Bateria Valvex LOFT chrom 2454910 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, neg | 298 zł |
Bateria umywalkowa Valvex Loft stojąca chrom (2454910) | 295 zł |
Bateria umywalkowa Valvex Loft stojąca jednootworowa z korkiem spustowym c | 682 zł |
Valvex Loft Bateria umywalkowa chrom 2454910 - odbiór osobisty: Kraków, Wa | 408 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →