Router Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER‑8‑XG
Zdjęcia 4 |
Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER‑8‑XG |
|
EdgeRouter Infinity jest wyposażony w 16-rdzeniowy procesor 1,8 GHz i 16 GB pamięci RAM dla wysokich prędkości przesyłania danych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER‑8‑XG
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER-8-XG Router Czarny | 7 419 zł |
Ubiquiti EdgeRouter 10-Gigabit SFP+ - Router | 6 679 zł |
Ubiquiti EdgeRouter Infinity (XG) NET-WRRD-UQI-016 | 7 190 zł |
Router Ubiquiti EdgeRouter Infinity (ER-8-XG) | 7 545 zł |
Ubiquiti Networks EdgeRouter ER-8-XG switch zarządzalny L3 ER-8-XG | 6 480 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →