Router Ubiquiti UISP Router (UISP-R)
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Ubiquiti UISP Router |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UISP Router
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti Networks Gigabit PoE Router do aplikacji MicroPoP W126815714 Micr | 658 zł |
UBIQUITI Ubiquiti UISP-R-EU | Router | MicroPoP, 8x RJ45 1000Mb/s, 1x SFP, | 855 zł |
Ubiquiti Networks UISP Router Gigabit Ethernet Biały UISP-R | 569 zł |
Ubiquiti UISP-R-EU Biały | 619 zł |
Router Ubiquiti UISP-R 8x 1Gb 1x SFP | 572 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →