Router Ubiquiti EdgeRouter 6P (ER-6P)
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Ubiquiti EdgeRouter 6P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti EdgeRouter 6P
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti EdgeRouter ER-6P Gigabit Router z SFP czarny | 1 137 zł |
Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6 PoE - Router | 984 zł |
Ubiquiti ER-6P NET-WRRD-UQI-017 | 999 zł |
Ubiquiti Networks EdgeRouter 6P router Gigabit Ethernet Czarny ER-6P | 1 130 zł |
Router Ubiquiti ER-6P 5x RJ-45 10/100/1000 Mb/s 1x SFP Port | 1 067 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →