Router Ubiquiti EdgeRouter 12 (ER‑12)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Ubiquiti EdgeRouter 12 |
|
Porty WAN / LAN można ponownie przypisać.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti EdgeRouter 12
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ubiquiti ER-12 Edger zewnętrzny 12-portowy | 1 315 zł |
Ubiquiti EdgeRouter 12 ER-12 NET-WRRD-UQI-004 | 1 249 zł |
Router UBIQUITI ER-12-EU | 1 249 zł |
Ubiquiti Networks EdgeRouter ER-12 router Gigabit Ethernet ER-12 | 1 148 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →