Маршрутизатор Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER‑8‑XG
Фото 4 |
Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER‑8‑XG |
|
Для забезпечення високої швидкості передачі даних EdgeRouter Infinity оснащений 16-ти ядерним процесором з частотою 1.8 ГГц і 16 Гб оперативної пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER‑8‑XG
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti EdgeRouter Infinity ER-8-XG Router Czarny | 7 489 zł |
Ubiquiti EdgeRouter 10-Gigabit SFP+ - Router | 7 158 zł |
Ubiquiti EdgeRouter Infinity (XG) NET-WRRD-UQI-016 | 7 190 zł |
Ubiquiti Networks EdgeRouter ER-8-XG switch zarządzalny L3 ER-8-XG | 6 478 zł |
Router Ubiquiti EdgeRouter Infinity (ER-8-XG) | 7 545 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →