Router Ubiquiti UISP Router Pro (UISP-R-Pro)
Zdjęcia 7 |
Ubiquiti UISP Router Pro |
|
dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala do sterowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UISP Router Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UBIQUITI RouterPro UISP-R-Pro KMUBQRXWX00004A | 2 719 zł |
UBIQUITI RouterPro UISP-R-Pro 118669 | 2 719 zł |
Router Ubiquiti RouterPro UISP-R-Pro | 2 480 zł |
UbiquitiUISP Router professional UISP-R-PRO | 3 099 zł |
Ubiquiti UISP Router Pro (UISP-R-Pro) | 2 775 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →