Myszka
Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse
Zdjęcia 24 |
Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse 2021 rokMulti-Device |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Puck bezprzewodowa mysz Bluetooth lub 24 GHz z miniodbiornikiem USB | 89 zł |
TRUST Mysz bezprzewodowa TRUST Puck Różowy 24125 | 80 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa PUCK WRL RCHRGABLE PNK UMTRURBM0000098 | 82 zł |
TRUST bezprzewodowa PUCK WRL RCHRGABLE PNK 24125 | 92 zł |
Mysz TRUST Puck Czarny | 90 zł |
pokaż 20 ofert
не думав що така проста мишка може бути такою зручною! зарядка, там вбудований акумулятор і зарядка по USB type C, це дуже зручно, коли вона сіла то втикаєш навіть від повербанку і вона далі працює, також тут дуже добре покриття корпусу, ну і форма специфічна але для переносу навпаки класна, працювати не мішає працює через свій передатчик, що займає один порт на ноутбуці, реально не зручно, ну і не працює на всіх поверхнях Вадим: używam Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse kilka miesięcy |
Dodaj opinię
PolecamyPorównaj w tabeli →