Trust Primo Wireless Mouse
Zdjęcia 15 |
Trust Primo Wireless Mouse |
|
Niedroga, kompaktowa i lekka mysz wireless z trzema przyciskami, wysokiej jakości czujnikiem optycznym, przyciskiem zmiany czułości i łączem bezprzewodowym 2,4 GHz. Posiada elegancki wygląd zewnętrzny dostępny w pięciu różnych kolorach. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony dla oszczędnych użytkowników preferujących niezawodne i funkcjonalne urządzenia w przystępnej cenie.
Ze względu na kompaktowe wymiary i niewielką wagę (75 g) zainteresuje posiadaczy laptopów. Solidny czujnik optyczny myszy Trust Primo Wireless Mouse działa dobrze na każdej powierzchni, w tym na drewnie, tkaninie, skórze i plastiku. Maksymalna rozdzielczość sięga 1600 dpi, co wystarcza do rozwiązywania wszelkich zadań domowych i zawodowych. Dzięki doskonałej ergonomii i symetrycznej konstrukcji będzie szczególnie interesujący dla osób leworęcznych. Aby połączyć się z laptopem / ultrabookiem, komputerem PC lub monoblokiem, stosuje się mały, odporny na zakłócenia odbiornik USB. Do zasilania myszy potrzebne są dwa elementy AAA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust Primo Wireless Mouse
Wszystkie ceny 39 →Trust MAU Primo kabellose Maus matowy Trust 24795 | 72 zł |
TRUST Mysz bezprzewodowa TRUST Primo Czarny 24794 | 50 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa PRIMO MATT WHITE UMTRURBM0000111 | 51 zł |
Trust Primo Niebieska MY-B-TRU-049 | 49 zł |
TRUST bezprzewodowa PRIMO MATT WHITE 24795 | 78 zł |