Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse (23507)
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse 2020 rokpionowa |
|
Ta mysz bezprzewodowa wyróżnia się przede wszystkim oryginalną konstrukcją i designem, przeznaczona głównie do cichego użytku biurowego i może nie być najlepszym wyborem do dynamicznych gier komputerowych. Ergonomiczna obudowa nie jest pozioma, jak w większości modeli, ale pionowa, a wszystkie klawisze i kółko znajdują się z boku. Ta konstrukcja zmniejsza obciążenie dłoni i sprawia, że mysz jest ekstrawagancka w dobry sposób.
Lekka waga (113 g), unikalny kształt i gumowana powierzchnia zapewniają swobodę ruchu i wygodny chwyt. Mysz Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse odbiera sygnał z adaptera radiowego zainstalowanego w porcie USB komputera PC lub laptopa i może pracować nie tylko obok komputera, ale także w odległości do 10 m od niego . Do zasilania potrzebna jest jedna bateria AA AA, która podobnie jak zasilacz jest dołączona do gadżetu. Czas ciągłej pracy wynosi około 3 miesięcy, po czym należy wymienić zasilacz. Mysz posiada 5 przycisków - 3 dla palca wskazującego i środkowego oraz 2 dla kciuka. Rozdzielczość dotyku, która określa szybkość poruszania się kursora, można zmieniać w zakresie 600-1600 dpi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse
Wszystkie ceny 21 →Trust Verro ergonomiczna mysz bezprzewodowa pionowa kąt pionowy 60 800-160 | 98 zł |
TRUST Mysz bezprzewodowa TRUST Verro Czarno-szary | 100 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa Verro Ergonomic UMTRURBM0000080 | 104 zł |
Trust Verro MY-K-TRU-006 | 159 zł |
Mysz TRUST Verro | 99 zł |