Trust Verto Ergonomic
Відео 2Фото 7 |
Trust Verto Ergonomic |
|
Ергономічна 5-кнопкова дротова миша з незвичайним зовнішнім дизайном і елегантною синім підсвічуванням. Високий корпус спеціальної фігурної форми забезпечує похиле положення руки користувача. Така позиція кисті вважається максимально природною і дозволяє уникнути поширеного неприємного синдрому (синдром зап'ястного каналу, який проявляється онімінням кінчиків пальців і болями в зап'ястя).
Варто зазначити, що такий хват може здатися незвичайним і вимагає часу на звикання. Пов'язано це з тим, що долоня повністю лягає на корпус і для переміщення маніпулятора потрібно переміщати зап'ясті цілком, а не просто обертати кисть. Зручний упор для великого пальця і тактильно приємна покриття soft touch забезпечують надійний захват. Дві кнопки, розташовані зліва, відповідають за навігацію вперед і назад, а змінити їх призначення можна за допомогою утиліти X-Mouse Button Control.
На нижній поверхні миші Trust Verto Ergonomic розташовані чотири невеликих тефлонові глайдера, вимикач живлення і відсік для елементів живлення (2хААА). Такий маніпулятор підійде для виконання будь-яких офісних робіт (тексти, електронні таблиці, презентації) і комфортного серфінгу. Завдяки можливості включення режиму підвищеної точності позиціонування (800/1200/1600 dpi) дає можливість ефективно працювати в професійних програмах по створенню та обробці цифрового контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Verto Ergonomic
Усі ціни 20 →Trust Verto przewodowa ergonomiczna mysz pionowa z podświetleniem LED 1000 | 47 zł |
TRUST Mysz przewodowa TRUST Verto Czarny | 60 zł |
Trust Mysz Verto UMTRURPD0000012 | 72 zł |
Trust Verto Biała MY-K-TRU-009 | 59 zł |
Trust Mysz Verto 44876 | 85 zł |