Trust Yvi FX Wireless Mouse
Фото 7 |
Trust Yvi FX Wireless Mouse |
|
Компактна, легка й повністю симетрична трикнопкова бездротова миша з добротним оптичним сенсором, кнопкою зміни чутливості, бездротовим підключенням по швидкодіючому радіоканалу з частотою 2.4 ГГц і стильним LED-підсвічуванням. Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, який пропонується в п'яти різних колірних варіантах. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних користувачів, що віддають перевагу надійним і функціональним пристроям за доступною вартістю.
Завдяки невеликим габаритним розмірам і скромній вазі, насамперед буде цікава власникам ноутбуків. Якісний оптичний сенсор миші Trust Yvi FX Wireless Mouse прекрасно працює на переважній більшості поверхонь, включаючи дерево, тканину, пластик і шкіру. Є режим підвищеної чутливості, у якому сенсор змінює робочу роздільну здатність з 800 dpi на 1600 dpi. Завдяки оптимізованій ергономіці й симетричному дизайну ця модель повністю підійде користувачам-лівшам. Для підключення до ноутбука, персонального комп'ютера чи робочої станції мишка укомплектована малогабаритним перешкодозахищеним USB-ресивером, який можна заховати в спеціальний відсік на тильній стороні корпусу. Для живлення пристрою необхідний один елемент типорозміру ААА, енергії якого вистачить на 6 міс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Yvi FX Wireless Mouse
Усі ціни 53 →Trust 22336 mysz bezprzewodowa różowa | 45 zł |
TRUST Mysz bezprzewodowa TRUST Yvi FX Wireless Różowy 22336 | 50 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa YVI FX czarna UMTRURBM0000060 | 53 zł |
Trust Yvi FX Kolorowa MY-B-TRU-015 | 57 zł |
Mysz TRUST YVI FX Bezprzewodowa Geometrics | 40 zł |