Myszka
Trust GXT 144 Rexx Vertical (22991)
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Trust GXT 144 Rexx Vertical |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust GXT 144 Rexx Vertical
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Gaming GXT 144 Rexx Myszka Gamingowa Ergonomiczna Mysz Pionowa dla G | 146 zł |
Trust Gaming Mouse GXT 144 Rexx, pionowa mysz ergonomiczna, 250-10 000 DPI | 226 zł |
Mysz Trust GXT 144 Rexx (22991) | 215 zł |
Trust GXT 144 Rexx Czarny | 149 zł |
MOUSE USB OPTICAL GXT 144 REXX/22991 TRUST New | 448 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →