Trust Mydo Silent Click Wireless
Zdjęcia 9 |
Trust Mydo Silent Click Wireless |
|
Nowoczesna mysz komputerowa do pracy biurowej. W tym modelu przewidziano ciche przyciski, co pozwala aktywnie korzystać z urządzenia i nie przeszkadzać innym. Manipulator łączy się z komputerem za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Do synchronizacji wykorzystywany jest moduł radiowy, który wygląda jak kompaktowe złącze USB. Moduł łączności radiowej jest przechowywany w komorze baterii, pod pokrywą, w specjalnym gnieździe.
Mysz komputerowa Trust Mydo Silent Click Wireless doskonale nadaje się do połączenia zarówno z komputerem stacjonarnym, jak i laptopem. Urządzenie posiada ulepszony czujnik. Czujnik optyczny wykorzystuje trzy tryby rozdzielczości: 1000, 1400, 1800 DPI. Istnieje osobny przycisk do zmiany DPI. Aby praca manipulatora była autonomiczna, mysz wykorzystuje zestaw baterii na dwie baterie AAA.
Komplet baterii wystarcza średnio na 6 miesięcy pracy urządzenia. To wygodny i praktyczny gadżet o nowoczesnym designie. Cicha praca przycisków sprawia, że mysz jest szczególnie przydatna w przypadkach, gdy nie można przeszkadzać innym. Takie urządzenie stanie się niezastąpionym pomocnikiem zarówno w biurze, jak iw domu. Połączenie bezprzewodowe i autonomiczne zasilanie sprawiają, że manipulator jest niezwykle przenośny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust Mydo Silent Click Wireless
Wszystkie ceny 52 →Trust Mydo Cicha mysz bezprzewodowa 82 tworzywa sztuczne z recyklingu 1000 | 68 zł |
TRUST Mysz bezprzewodowa TRUST Mydo Niebieski | 70 zł |
Trust Mydo Silent - 4 - Czarny | 89 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa Mydo Silent Eco czarna UMTRURBM0000113 | 72 zł |
Trust Mydo Silent Niebieska MY-B-TRU-039 | 69 zł |