Śpiwór Trimm Impact 230
Zdjęcia 4 |
Trimm Impact 230 lekkiworek kompresyjny |
|
Torba kokon czeskiej marki Trimm należy do klasy trekkingowej, ponieważ jest lekka (około 1000 gramów). Lekka konstrukcja pozwala na zastosowanie tylko jednej warstwy syntetycznego uszczelniacza THERMOLITE Quallo. Ale nawet to, wraz z wygodnie rozciągniętym budką i kołnierzem termicznym, wystarczy, aby wiosną lub jesienią śpiwór Trimm Impact 230 spełniał swoje podstawowe zadania.
Zatem najkorzystniejszymi warunkami temperaturowymi do korzystania z modelu są temperatury od 9°C lub więcej. Użytkownik nie zamarznie podczas snu i gdy termometr spadnie do wartości 4°C powyżej zera. Trwałość kokonu ma na celu zapewnienie wysokiej jakości materiałów zewnętrznych i wewnętrznych (odpowiednio odpornej na ścieranie tkaniny nylonowej i poliestrowej), a także wysokiej jakości okuć, w tym praktycznego zamka błyskawicznego z zabezpieczeniem przed przegryzieniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trimm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trimm.
Kup Trimm Impact 230
Wszystkie ceny 7 →Trimm Śpiwór Impact Red/Dark Red 215 x 85 x 58 cm 49692 | 298 zł |
Unbekannt Trimm Śpiwór Impact Red/Dark Red 230 x 85 x 58 cm 49694 | 298 zł |
Unbekannt Trimm śpiwór Impact cytryna/Lagoon 215 x 85 x 58 cm 49697 | 298 zł |
Unbekannt Trimm śpiwór Impact cytryna/Lagoon 230 x 85 x 58 cm 49698 | 298 zł |
Unbekannt Trimm śpiwór Impact cytryna/Lagoon 215 x 85 x 58 cm 49696 | 298 zł |
Unbekannt Trimm Śpiwór Impact Red/Dark Red 230 x 85 x 58 cm 49695 | 298 zł |
Unbekannt Trimm śpiwór Impact cytryna/Lagoon 230 x 85 x 58 cm 49699 | 298 zł |