Śpiwór Hannah Joffre 150
Zdjęcia 11 |
Hannah Joffre 150 lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hannah 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hannah.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hannah Joffre 150
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hannah Hannah Sleeping Bag Camping Joffre 150 Imperial Blue/Radiant Yellow | 282 zł |
Śpiwór turystyczny Hannah Joffre 150 Blue (-9°C) Zamek prawy 210 cm | 340 zł |
Śpiwór Hannah Joffre 150 Imperial Blue/Radiant Yel | 339 zł |
Śpiwór turystyczny Hannah Joffre 150 Blue (-9°C) Zamek prawy | 340 zł |
Śpiwór syntetyczny Hannah Joffre 150 (190 cm) - imperial blue/radiantyello | 289 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →