Namiot Nils Camp NC6013
Zdjęcia 31 |
Trzyosobowy namiot marki Nils Camp to budżetowe rozwiązanie na trekking, czyli piesze wędrówki i wypady w łono natury na rowerze. Model posiada dwuwarstwową konstrukcję z tzw. „podwieszaną” częścią sypialną, dwoma wejściami do niej naprzeciw siebie oraz parą przedsionków. Główny ma 100 cm długości, drugi 40 cm, a przestrzeń tych dwóch korytarzy z pewnością powinna wystarczyć, aby pomieścić plecaki, buty i inny sprzęt trzech turystów.
Namiot Nils Camp NC6013 posiada stelaż wykonany z 3 słupków z włókna szklanego o grubości 8,5 mm. Po zamontowaniu wymiary wewnętrzne wzdłuż podłogi wynoszą 205x210 cm, czyli w przeliczeniu na jedną osobę w sypialni margines szerokości wynosi 70 cm.Model powinien „wyjść z wody suchy” przy umiarkowanych opadach, ponieważ zarówno polietylenowe dno, jak i poliestrowa markiza zewnętrzna są wodoodporne przy słupie wody 3000 mm. Dwa wejścia umożliwiają wentylację przelotową, nie zapomnieliśmy też o dodatkowych otworach wentylacyjnych pod stropem. Osobno warto podkreślić moskitiery, parę wewnętrznych kieszeni, pętlę do zawieszenia latarni oraz średnią wagę według standardów trekkingowych 4,2 kg.
Kup Nils Camp NC6013
Wszystkie ceny 17 →NAMIOT TURYSTYCZNY Z TROPIKIEM 3 OSOBOWY FILTR UV | 275 zł |
Namiot turystyczny Nils Extreme NC6013 ZIELONO-CZERWONY NAMIOT KEMPINGOWY | 284 zł |
Namiot kempingowy Nils Camp NC6013 Rocker 3 - szaro-niebieski | 305 zł |
Namiot Kempingowy Nils Camp Rocker NC6013 3 osoby | 319 zł |
Nils Camp, Namiot turystyczny Rocker 3 osobowy, NC6013, Szary | 392 zł |