Pamięć RAM Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb JM3200HSG-8G
Transcend JM3200HSG-8G |
|
2666 MHz po wyjęciu z pudełka, przetaktowane do 2933 MHz.
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb JM3200HSG-8G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć robocza do laptopów - moduł Transcend JM3200HSG-8G | 110 zł |
Transcend JetRam 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-TRN-002 | 87 zł |
Pamięć TRANSCEND (SODIMM\DDR4\8 GB\3200MHz\1.2V\22 CL\Single) | 118 zł |
Modyfikacje Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb JM2666HSB-8G | od 106 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb JM2666HSG-8G | od 87 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb JM3200HSG-8G | od 87 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetRam SO-DIMM DDR4 1x8Gb JM3200HSB-8G | od 87 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →