Pamięć RAM Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSFU320X02
Zdjęcia 3 |
Silicon Power SP008GBSFU320X02 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSFU320X02
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SILICON POWER DDR4 8Go 3200 MHz SODIMM SP008GBSFU320X02 | 127 zł |
Silicon Power - DDR4 - module - 8 GB - SO-DIMM 260-pin - 3200 MHz / PC4-25 | 107 zł |
Silicon Power Pamięć DDR4 8GB/3200 (1*8GB) CL22 SODIMM SBSIP4G08320X02 | 83 zł |
Silicon Power DDR4 8GB 3200 CL22 SODIMM Czarny | 100 zł |
Silicon Power Pamięć DDR4 8GB/3200 (1*8GB) CL22 SODIMM 69916 | 83 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSFU240B02 | od 225 zł | 1 oferta | ||
Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSFU266X02 | od 78 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power DDR4 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSFU320X02 | od 78 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →