Pamięć RAM Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8Gb LD4AS008G-B3200GSST
Lexar LD4AS008G-B3200GSST 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8Gb LD4AS008G-B3200GSST
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Pamięć do notebooka DDR4 SODIMM 8GB(1*8GB)/3200 CL22 SBLXR4G0832VR10 | 73 zł |
Lexar 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 CL22 SO-DIMM] RD-DDR4SO-LXE-002 | 87 zł |
Pamięć RAM LEXAR 8GB 3200MHz | 80 zł |
Pamięć LEXAR SODIMM DDR4 8GB 3200MHz 19CL SINGLE | 111 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8Gb LD4AS008G-R2666GSST | od 272 zł | 1 oferta | ||
Lexar DDR4 SO-DIMM 1x8Gb LD4AS008G-B3200GSST | od 73 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →