Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR3200S464L22S/8G
GOODRAM GR3200S464L22S/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR3200S464L22S/8G
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram GR3200S464L22S/8G Moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz | 119 zł |
GOODRAM Pamiec DDR4 SODIMM 8GB/3200 CL22 | 122 zł |
GOODRAM 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-034 | 99 zł |
Pamięć RAM GOODRAM SODIMM 8GB 3200Mhz | 90 zł |
Pamięć RAM GOODRAM SODIMM 8GB 3200Mhz | 90 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2400S464L17S/8G | від 79 zł | 20 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2666S464L19S/8G | від 80 zł | 21 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb W-LO26S08G | від 100 zł | 7 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR3200S464L22S/8G | від 90 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →