Pamięć RAM Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G
Zdjęcia 3 |
Transcend JM3200HLG-8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetRam JM3200HLG-8G moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz | 162 zł |
Transcend JetRam 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 CL22 U-DIMM] RD-DDR4320-TRN-006 | 90 zł |
Pamięć TRANSCEND (UDIMM\DDR4\8 GB\3200MHz\1.2V\22 CL\Single) | 122 zł |
Pamięć Transcend JetRam, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL22 (JM3200HLG-8G) | 99 zł |
Transcend JetRam, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL22 | 89 zł |
Pamięć TRANSCEND (UDIMM\DDR4\8 GB\3200MHz\1.2V\22 CL\Single) | 104 zł |
Modyfikacje Transcend JetRam DDR4 1x8Gb
Ceny na Transcend JetRam DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLB-8G | od 103 zł | 10 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLG-8G | od 89 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLB-8G | od 86 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G | od 89 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →