Pamięć RAM Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLG-8G
Zdjęcia 3 |
Transcend JM2666HLG-8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetRam DDR4 1x8Gb
Ceny na Transcend JetRam DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLG-8G | od 89 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLB-8G | od 103 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLB-8G | od 86 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G | od 89 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →