Opona zimowa Toyo Snowprox S954 SUV 235/60 R18 107V
Zdjęcia 3 |
Toyo Snowprox S954 SUV 235/60 R18 107V |
|
Rasowy „japoński” do montażu na kołach crossoverów, SUV-ów i potężnych samochodów z napędem na cztery koła. Sercem modelu jest asymetryczny bieżnik „rysunkowy” z kombinatorycznym połączeniem wąskich i grubych lameli. Różne rozmiary rowków w blokach bieżnika zapewniają optymalny rozkład nacisku w miejscu kontaktu, zwiększając przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. W „barkach” Toyo Snowprox S954 SUV 235/60 R18 107V są teraz umieszczone ukośne szczeliny, które służą do zwiększenia dynamiki przyspieszania i hamowania pojazdów z wysoko położonym środkiem ciężkości.
Potężne barki odpowiadają również za poprawę zwrotności auta na śliskich drogach. System odwadniania opon składa się z dwóch par kanałów promieniowych i dużej liczby ukośnych rowków do usuwania wody i roztopionego śniegu. Mieszanka gumowa modelu charakteryzuje się dużą zawartością krzemionki - opona mocno przylega do śliskiej nawierzchni i ma niski poziom oporów toczenia, co oznacza, że wraz z nią spada zużycie paliwa. Kolejnym ważnym argumentem przemawiającym za tym modelem jest długi przebieg eksploatacyjny przed zużyciem bieżnika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Kup Toyo Snowprox S954 SUV 235/60 R18 107V
GOMME PNEUMATICI SNOWPROX S954 SUV XL 235/60 R18 107V TOYO 3809800 | 707 zł |
Toyo Snowprox S 954 (235/60 R18 107V) 3809800 | 602 zł |
Toyo Snowprox S 954 ( 235/60 R18 107V XL, SUV ) | 597 zł |
Toyo Snowprox S 954 ( 235/60 R18 107V XL, SUV ) 3809800 | 579 zł |