Opona całoroczna Toyo Celsius Cargo 205/75 R16C 113R
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Celsius Cargo 205/75 R16C 113R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Celsius Cargo 205/75 R16C 113R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Celsius Cargo (205/75 R16 113/111R) 3862300 | 499 zł |
Opona Toyo 205/75R16 CELSIUS CARGO 113/111R TL - opony dostawcze 38623 | 475 zł |
Toyo Celsius Cargo ( 205/75 R16C 113/111R 8PR ) 3862300 | 505 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →