Opona całoroczna Toyo Open Country A/T Plus 285/60 R18 120T
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Open Country A/T Plus 285/60 R18 120T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Open Country A/T Plus 285/60 R18 120T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Open Country A/T Plus (285/60 R18 120T) 3971900 | 876 zł |
Toyo Open Country A/T Plus ( 285/60 R18 120T XL ) | 977 zł |
Toyo Open Country A/T Plus ( 285/60 R18 120T XL ) 3971900 | 967 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →