Opona całoroczna Toyo Vario V2 Plus 195/70 R15 97T
Wideo 2 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Vario V2 Plus 195/70 R15 97T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Vario V2 Plus 195/70 R15 97T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Vario-V2+ (195/70 R15 97T) 4139711 | 424 zł |
Toyo Vario-V2+ ( 195/70 R15 97T XL ) 4139711 | 431 zł |
Toyo Vario-V2+ ( 195/70 R15 97T XL ) | 436 zł |
Wideo recenzje
Polecamy