Dysk twardy Toshiba X300 HDWR11AEZSTA 10 TB
Wideo 12Zdjęcia 2 |
Toshiba X300 HDWR11AEZSTA 10 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Toshiba X300 HDWR11AEZSTA
Ceny na Toshiba X300 HDWR11AEZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba X300 HDWR440UZSVA 4 TB HDWR440UZSVA | od 656 zł | 4 oferty | ||
Toshiba X300 HDWR460EZSTA 6 TB HDWR460EZSTA | od 996 zł | 1 oferta | ||
Toshiba X300 HDWR460UZSVA 6 TB HDWR460UZSVA | od 1 036 zł | 4 oferty | ||
Toshiba X300 HDWR480EZSTA 8 TB HDWR480EZSTA | od 1 192 zł | 2 oferty | ||
Toshiba X300 HDWR480UZSVA 8 TB HDWR480UZSVA | od 1 091 zł | 3 oferty | ||
Toshiba X300 HDWR11AEZSTA 10 TB | od 1 071 zł | 2 oferty | ||
Toshiba X300 HDWR21CEZSTA 12 TB | od 1 276 zł | 5 oferty | ||
Toshiba X300 HDWR21EEZSTA 14 TB | od 1 476 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →