Жорсткий диск Toshiba X300 HDWR11AEZSTA 10 ТБ
Відео 12Фото 2 |
Toshiba X300 HDWR11AEZSTA 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Toshiba X300 HDWR11AEZSTA
Ціни на Toshiba X300 HDWR11AEZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba X300 HDWR440UZSVA 4 ТБ HDWR440UZSVA | від 656 zł | 4 пропозиції | ||
Toshiba X300 HDWR460EZSTA 6 ТБ HDWR460EZSTA | від 996 zł | 1 пропозиція | ||
Toshiba X300 HDWR460UZSVA 6 ТБ HDWR460UZSVA | від 1 036 zł | 4 пропозиції | ||
Toshiba X300 HDWR480EZSTA 8 ТБ HDWR480EZSTA | від 1 192 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba X300 HDWR480UZSVA 8 ТБ HDWR480UZSVA | від 1 091 zł | 3 пропозиції | ||
Toshiba X300 HDWR11AEZSTA 10 ТБ | від 1 071 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba X300 HDWR21CEZSTA 12 ТБ | від 1 276 zł | 5 пропозицій | ||
Toshiba X300 HDWR21EEZSTA 14 ТБ | від 1 476 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →