Okap Toflesz OK-6 Linea EKO 60 700
Zdjęcia 6 |
Toflesz OK-6 Linea EKO 60 700 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toflesz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toflesz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toflesz OK-6 Linea EKO 60 700
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Toflesz OK-6 LINEA ECO 60 700 m3h Inox/Czarny | 929 zł |
Okap wkład TOFLESZ OK-6 Linea Eco 60 czarny | 929 zł |
Okap Toflesz Linea Eco 60 Czarny (700 m3/h) - (22) 877 77 77 - RATY 0, Ind | 929 zł |
LINEA ECO BIAłY * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI! | 989 zł |
Okap Toflesz OK-6 LINEA ECO 60 850 m3h Inox/Czarny | 1 129 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →