Okap Toflesz OK-6 Cascada 60 700
Zdjęcia 9 |
Toflesz OK-6 Cascada 60 700 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toflesz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toflesz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toflesz OK-6 Cascada 60 700
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny Toflesz OK-6 CASCADA 60 Czarny 700 m3/h | 1 469 zł |
Okap kominowy TOFLESZ OK-6 Cascada 60 czarny | 1 469 zł |
Okap TOFLESZ Cascada 60 cm Biały (700 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Płać mniej ! | 1 469 zł |
CASCADA BIAłY 60 CM * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI! | 1 669 zł |
Okap przyścienny Toflesz OK-6 CASCADA 60 Czarny 850 m3/h | 1 669 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →