Okap Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850
Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850 2022 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toflesz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toflesz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toflesz OK-4 Baltic Island 40 850
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap TOFLESZ Baltic Island 40cm 850m3/h biały mat | 2 198 zł |
TOFLESZ okap wyspowy OK4-090 BALTIC ISLAND 40cm 850m3/h Biały Mat - użyj K | 2 249 zł |
Okap tubowy cylindryczny Toflesz Baltic Island Miedziany 850 m3/h- Użyj ko | 4 379 zł |
TOFLESZ okap wyspowy OK4-239 BALTIC ISLAND 40cm 850m3/h Miedziany - użyj K | 4 379 zł |
Okap TOFLESZ Baltic Island 40cm 850m3/h biały mat | 2 198 zł |
Okap tubowy cylindryczny Toflesz Baltic Island Miedziany 850 m3/h- Użyj ko | 4 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →