Витяжка Toflesz OK-6 Linea EKO 60 700
Фото 6 |
Toflesz OK-6 Linea EKO 60 700 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Linea EKO 60 700
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Toflesz OK-6 LINEA ECO 60 700 m3h Inox/Czarny | 929 zł |
Okap wkład TOFLESZ OK-6 Linea Eco 60 czarny | 929 zł |
Okap Toflesz Linea Eco 60 Czarny (700 m3/h) - (22) 877 77 77 - RATY 0, Ind | 929 zł |
LINEA ECO BIAłY * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI! | 989 zł |
Okap Toflesz OK-6 LINEA ECO 60 850 m3h Inox/Czarny | 1 129 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →