Витяжка Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80
Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-3 Fiera Sprint 80
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap TOFLESZ Fiera Sprint 80 cm Biały | 700 zł |
Okap przyścienny Toflesz OK-3 FIERA SPRINT 80 inox 500 m3/h | 699 zł |
Okap TOFLESZ Fiera Sprint 80 cm Inox Czarne szkło 500m3/h - (22) 877 77 77 | 699 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →