Okap Toflesz OK-6 Etna Island 90 700
Zdjęcia 6 |
Toflesz OK-6 Etna Island 90 700 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toflesz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toflesz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toflesz OK-6 Etna Island 90 700
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Toflesz ETNA Island 90 Czarny Mat 850 m3/h | 2 599 zł |
Okap wyspowy TOFLESZ Ok-6 Etna Island 60 biały | 2 099 zł |
Okap TOFLESZ Etna Island Białe Szkło 90 cm (850 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Pła | 2 099 zł |
ETNA WYSPOWA INOX / BIAłE SZKłO 90 CM * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI | 2 099 zł |
Okap Toflesz ETNA Island 90 Biały Mat 850 m3/h | 2 599 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →