Витяжка Toflesz OK-6 Etna Island 90 700
Фото 6 |
Toflesz OK-6 Etna Island 90 700 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Etna Island 90 700
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Toflesz ETNA Island 90 Czarny Mat 850 m3/h | 2 599 zł |
Okap wyspowy TOFLESZ Ok-6 Etna Island 60 biały | 2 099 zł |
Okap TOFLESZ Etna Island Białe Szkło 90 cm (850 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Pła | 2 099 zł |
ETNA WYSPOWA INOX / BIAłE SZKłO 90 CM * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI | 2 099 zł |
Okap Toflesz ETNA Island 90 Biały Mat 850 m3/h | 2 599 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →