Wentylator Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) (CL-F089-PL14SW-A)
Zdjęcia 6 |
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1400 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Edition Czarny | 577 zł |
Wentylator THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Edition Czarny CL-F089 | 349 zł |
Thermaltake Riing Quad 14 Rgb Fan 3 Units Czarny CL-F089-PL14SW-A | 493 zł |
Modyfikacje Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack)
Ceny na Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (3-Fan Pack) | od 425 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) | od 492 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator White (3-Fan Pack) | od 520 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (3-Fan Pack) | od 349 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →